Paardensport Vlaanderen

Clubs: Bridle is gelanceerd!

21-12-2020 · Paardensport Vlaanderen

2020, wat een jaar! Het voorbije jaar was er eentje vol uitdagingen. Ook bij Paardensport Vlaanderen hebben we ondanks corona het afgelopen jaar niet stilgezeten. De afgelopen tijd werd het belang van online efficiëntie alleen maar nog duidelijker.

Er werd met man en macht gewerkt aan een nieuw club- en ledenplatform en we zijn er dan ook trots op dat Bridle gelanceerd is!

Bridle is het nieuwe online club- en ledenplatform met alleen maar voordelen. In eerste instantie hebben we vooral de focus gelegd op het clubplatform. Op het nieuwe clubplatform kan een club snel, makkelijk en duidelijk leden beheren, overzichten en historieken bijhouden, online betalingen doorvoeren… Het vernieuwde clubplatform zal onze clubs helpen om hun administratie efficiënter bij te houden . Ook de hernieuwing van het clublidmaatschap voor 2021 verloopt al via Bridle.

De afgelopen week werd het clubplatform gelanceerd en we kregen al heel wat positieve reacties. Onze clubs konden in december ook een webinar volgen, waar er meer dan 100 enthousiaste en gemotiveerde clubs aan deelnamen. Het webinar kan je op de website van Paardensport Vlaanderen herbekijken.

Maar er is meer, want Bridle is een ruimer en groter project! We hebben met Bridle nog heel wat in petto. De komende weken, maanden en jaren zetten we namelijk nog verder in op de evolutie van het clubplatform, maar ook van een volledig nieuw ledenplatform. Het ledenplatform zal gebruikt kunnen worden om je in te schrijven voor een sportkamp, brevetten, je zal je eigen gepersonaliseerde info kunnen raadplegen..  De toekomst van Bridle ziet er veelbelovend uit, de mogelijkheden zijn alvast enorm! Op naar een mooi 2021!