Paardensport Vlaanderen

Clubs: schrijf je in voor het eerste intervisiemoment voor club-API's!

06-05-2022 ·

Maandag 30 mei om 19u30: eerste intervisiemoment voor club-API's! 

Al enkele jaren zijn we bij Paardensport Vlaanderen bezig met het stap voor stap uitbouwen van een ethisch paardensportklimaat. We hebben daarin al enkele belangrijke stappen gezet (zoals o.a. de aanduiding van twee federatie-API's en de ontwikkeling van een gedragscode op clubniveau) en willen ook onze clubs daar verder in betrekken.

Zo hebben onze clubs al een mooi aantal club-API's (= aanspreekpersonen integriteit op clubniveau) via Bridle geregistreerd en het wordt hoog tijd deze geëngageerde mensen eens rond de tafel te brengen. Ziedaar: ons allereerste intervisiemoment voor club-API's! 

Op zo'n intervisiemoment gaan we dieper in op grensoverschrijdende situaties die zich (kunnen) voordoen en leren we van elkaar hoe we hiermee best omgaan. Ook geven we onze club-API's tips mee over hoe een ethisch sportklimaat te installeren in de sportclub.

We nodigen alle club-API's (of vertrouwenspersonen binnen de club) uit voor dit intervisiemoment. 

  • Datum: maandag 30 mei
  • Tijdstip: 19u30 - 22u (ontvangst vanaf 19u)
  • Plaats: Ruiterschool Pronkenberg (Pronkenbergstraat 40, 2550 Kontich)
  • Deelname is gratis!
  • Inschrijven doe je via onderstaande button

SCHRIJF HIER IN!