Paardensport Vlaanderen

Clubs: Algemene Vergadering op dinsdag 23 maart 2021 mét interessante spreker!

18-03-2021 ·

Volgende week dinsdag 23 maart vindt de jaarlijkse statutaire Algemene Vergadering van Paardensport Vlaanderen vzw plaats. Net als de verkiezingen van de commissies zal deze vergadering online doorgaan, waarbij we ondersteund worden door een professionele firma. 

Onze clubs zullen die avond onder andere het jaarverslag, de jaarrekening 2020 en de begroting 2021 goedkeuren. Misschien nog belangrijker is de verkiezing van de nieuwe Raad van Bestuur voor de komende vier jaren. De Raad van Bestuur bestaat uit vertegenwoordigers van de commissies en provinciales, voor het eerst aangevuld met twee externe specifieke bedrijfsprofielen, namelijk een juridisch en financieel profiel. De toevoeging van deze profielen zal de professionaliteit van onze werking alleen maar ten goede komen!

De nieuw verkozen Raad van Bestuur houdt op de avond zelf meteen een installatievergadering om het dagelijks bestuur aan te duiden. Zonder deze coronacrisis zouden we in tussentijd dan alle aanwezigen in dat geval de mogelijkheid geven een hapje en een drankje te nuttigen. Helaas zal dat dit jaar niet lukken. Om dit 'gat' in de avond echter op te vullen hebben we voor een razend interessante spreker gezorgd: Guido Everaert

Guido zal gedurende een uurtje de aanwezigen vermaken met een keynote over storytelling. "Watte?", horen we jullie denken. Inderdaad, storytelling! Guido weet als geen ander te inspireren en te stimuleren om ook binnen onze clubs de kracht van verhalen te gebruiken. Wil je meer info over Guido Everaert? Check dan zeker zijn bio!

 

Is jouw club nog niet ingeschreven voor deze avond? Haast je dan, want vandaag 18 maart is de laatste inschrijvingsdag! Alle info heb je normaal gezien in je mailbox ontvangen (check zeker ook je spam!).