Paardensport Vlaanderen

Clubs: Hoera, we zijn met 700!

09-04-2021 ·

Hoera we zijn met 700!

Vandaag is een speciale dag! Voor het eerst in de geschiedenis van Paardensport Vlaanderen zijn er meer dan 700 clubs aangesloten. Onze clubs zijn er in alle verscheidenheid: groot en klein, voor beginners en gevorderden, voor jong en oud, recreatief, competitief en organiserend... Clubs die sportkampen, stages of bijscholingen organiseren, clubs met een G-werking of hippotherapie, enz.

We willen deze mijlpaal vieren en al onze clubs bedanken voor het vertrouwen in Paardensport Vlaanderen. Uiteraard is 700 niet ons einddoel en willen we blijven groeien. Dat kunnen we enkel dankzij onze clubs, leden, medewerkers en vrijwilligers die zich dag in dag uit inzetten en met volle toewijding de paardensport dichter bij de mensen trachten te brengen. Een dikke dankjewel daarvoor!

Wist je dat:

  • Onze grootste club bijna 800 leden telt?
  • Er 246 recreatieve clubs zijn en 85 competitieve clubs? En er daarnaast 292 clubs zijn die zowel recreatief als competitief zijn?
  • Er 113 clubs een G-werking of hippotherapie hebben?
  • Er 53 clubs deelnemen aan het Jeugdsportproject?
  • Er dit jaar al 58 nieuwe clubs zich hebben aangesloten bij Paardensport Vlaanderen?
  • Er clubs zijn die sinds 2007 aangesloten zijn bij Paardensport Vlaanderen (vroeger VLP)?
  • De afstand tussen de twee clubs die het meest van elkaar verwijderd liggen, 265 km is?
  • Oost-Vlaanderen het meest aangesloten clubs bij Paardensport Vlaanderen telt?
  • We maar liefst 12 clubs hebben in de gemeente Sint-Niklaas en dat dit het grootste aantal in één gemeente is?

Samen kijken we graag al vooruit naar de toekomst én naar ons volgende doel: 750 aangesloten clubs in Vlaanderen! Ben jij de volgende club die zich wenst aan te sluiten bij Paardensport Vlaanderen? Klik dan hier!