Paardensport Vlaanderen

Clubs: Promoot jouw club tijdens de 'Ik wil paardrijden'-campagne!

11-08-2022 ·

Wie september hoort, denkt niet enkel aan het nieuwe schooljaar dat eraan komt, maar vaak ook aan een nieuwe hobby. Kinderen en jongeren maken zich klaar voor een nieuwe start na de zomerpauze. De geschikte periode om onze campagne ‘ik wil paardrijden’ te herlanceren, niet?

Wat houdt de campagne ‘ik wil paardrijden’ in?

Met deze campagne richten we ons tot de ouders van kinderen die op zoek zijn naar een nieuwe hobby. Het doel van deze campagne is om nieuwe leden aan te trekken. Als ruiter of amazone word je lid van Paardensport Vlaanderen via één van onze clubs. Daarom is het belangrijk om niet enkel onze sport, maar ook onze clubs te promoten!

Wil je deze campagne mee ondersteunen?

  • Heeft jouw club een actieve clubwerking? Dan kreeg je van ons de affiches per post toegestuurd. Vul de affiches aan met jouw clubgegevens en hang ze uit in jouw omgeving! Ga zeker eens langs bij de bakker in de buurt. Je mag er vast wel een affiche uithangen! Wens je meer  affiches? Klik door op volgende link en druk gerust een aantal extra exemplaren af!
  • Verspreid de campagne-affiche digitaal! Voeg je clubgegevens toe en verspreid de affiche via jouw kanalen met de hashtags #ikwilpaardrijden, #fieropmijnsport, #sportersbelevenmeer, #sportclubbing en #paardensportvlaanderen.
  • We zullen de campagne-video posten via de Paardensport Vlaanderen kanalen, deel deze video en heet nieuwe leden welkom in jouw club! Vraag de leden/betrokkenen van jouw club om deze boodschap mee te verspreiden. Gebruik daarbij opnieuw de hashtags #ikwilpaardrijden, #fieropmijnsport, #sportersbelevenmeer, #sportclubbing en #paardensportvlaanderen voor een groter bereik.